Ми працюємо цілодобово

Попередній запис обов'язковий

Запис на МРТ проводиться з 7.00 до 22.00

 

Зверніть увагу!

Для проведення МРТ з введенням контрастної речовини необхідно мати при собі результати аналізу крові на креатинін

(давністю не більше 30 днів на момент обстеження).

Пацієнтам

Ми рекомендуємо ознайомитися з кількома важливими зауваженнями щодо проходження процедури МРТ:

Використовується одна з найдосконаліш і найпотужніших в Україні МРТ система 1,5 Тесла Магнетом Аванто, виробництва SIEMENS (Німеччина). Це світовий лідер за якістю зображень, клінічним можливостям і швидкості МР - досліджень.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) використовує магнітне поле і радіохвилі для отримання зображення м'яких тканин, органів і кісток. Це безболісне і нешкідливе для здоров'я дослідження.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) являє собою неінвазивне медичне обстеження, яке в значній мірі полегшує діагностику і лікування ряду патологічних станів організму людини.

Використання сильного магнітного поля, радіохвиль високої частоти та комп'ютер, дозволяє МРТ отримати деталізовані зображення органів, м'яких тканин, кісток - тобто практично всього організму. Тоді отримані результати можуть бути вивчені на комп'ютерному моніторі, надруковані або скопійовані на CD. МРТ не використовує рентгенівське випромінювання.

Детальні МР - зображення дозволяють лікарям краще оцінювати органи і системи, а також їх патологічні зміни, які не можуть бути оцінені адекватно іншими методами візуалізації, такими як рентген, ультразвук або комп'ютерна томографія.

Більшість обстежень МРТ є безболісними.

Цілком нормально, якщо в області сканування Ви відчуєте незначне тепло. Якщо Вас це занепокоїть - повідомте лікаря. Дуже важливо, щоб Ви залишалися нерухомими під час сканування, яке, як ми вже відзначали, складається з серії сканів. Вони тривають від кількох секунд до кількох хвилин за один прохід. Для деяких обстежень Вас можуть попросити затримати подих. Ви будете знати, коли зображення скануються, так як почуєте постукування або досить гучний шум, що виникає, коли котушки, які виробляють радіочастотний пульс, будуть активізовані. Ви зможете розслабитися між послідовностями сканів, однак намагайтеся лежати якомога більше нерухомо.

Якщо у Вас є якісь питання з приводу проведення діагностики, сумніви або побоювання, будь ласка, зверніться до наших фахівців через контактну форму зворотного зв'язку.

Увага! В складних випадках, при необхідності проведення консиліуму лікарів, висновок видається через кілька днів.

Увага! Результати дослідження в електронному вигляді не зберігаються! Ви можете додатково замовити запис сканування на CD в день дослідження.

Результати обстеження передаються Вашому лікарю, який надасть Вам всі необхідні роз'яснення з отриманих даних та встановить заключний діагноз.