Основне завдання нашої команди – допомогти вашому лікарю поставити правильний діагноз для вибору найефективнішого шляху до одужання.

 

Для цього ми:

– обрали один з найкращих МРТ-апаратів світового лідера – Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 Т, який є флагманом у галузі;

– зібрали експертну команду досвідчених у галузі МРТ спеціалістів: рентгенологів та їх помічників;

– створили систему стандартів якості відповідно до світових вимог, що підтверджено нашою присутністю на офіційному сайті виробника Siemens (Україна);

– розробили систему логістики і сервісу для максимально комфортного перебування у наших центрах.

 

Команда М24 від усієї душі бажає вам швидкого одужання!

 

Томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 Т

Магнітно-резонансний томограф Siemens MAGNETOM Avanto 1,5 Т (1,5 Тесла) – це:

– найпотужніші в індустрії градієнти, завдяки чому можна отримати високу якість зображень за мінімальний час перебування в апараті;

оригінальні технічні та програмні рішення, які дають можливість здійснювати найскладніші й сучасні дослідження.

 

Наш томограф дає нам змогу:

– проводити спеціалізовані дослідження різного рівня складності;

– використовувати 3D-послідовності з надтонкими зрізами; 

– застосовувати WRAP-технології для мінімізації артефактів від металевих медичних девайсів опорно-рухового апарату.

 

Завдяки результатам досліджень на нашому томографі прогресивні лікарі мають можливість впроваджувати новітні методики лікування складних захворювань.

 

Систему «Якість-безпека» забезпечує компанія-виробник Siemens (Німеччина):

– німецькі спеціалісти цілодобово дистанційно відстежують роботу систем томографа;

– двічі на рік інженерна служба Siemens проводить технічне обслуговування нашого обладнання.

 

 

Команда М24 співпрацює з профільними українськими та міжнародними організаціями

Команда М24 є членом АРУ (Асоціації Радіологів України) та постійним учасником Європейського конгресу з радіології (ESR). Останній відбувся у березні 2019 року у Відні. Фахівці М24 представили на конгресі дві постерні публікації з нейрорадіології  та ортопедії.

 

Візуалізація при оцінці відповіді на терапію раку

 Практичний курс ESOI/EORTC, кваліфікація RECIST, 13-15 листопада 2019, Мальта

 

Центр МРТ-діагностики М24 підтримує систему безперервного професійного розвитку. Лікар-рентгенолог М24 Олександр Димінський приймав участь у практичному семінарі ESOI/EORTC 2019.

 

Семінар ESOI / EORTC - це інтерактивний практичний курс, спрямований на практикуючих лікарів-рентгенологів та рентгенологів, з акцентом на оцінці реакції пухлини на лікування на основі критеріїв. Курс складається з низки лекцій, що роз'яснюють принципи оцінювання реакції на пухлинні на основі зображень, а також декілька практичних інтерактивних навчальних семінарів з використанням спеціалізованого програмного забезпечення із поширеними та рідкісними випадками раку, що зустрічаються в клінічній рутині або в рамках клінічних випробувань.

 

Рентгенологи переглянули найпоширеніші критерії візуалізації для оцінки відповіді на лікування - принципи структурованої онкологічної звітності та вимоги до клінічно значущих онкологічних звітів з точки зору онколога; досягнули практичного досвіду вибору та вимірювання уражень, оцінки реакції пухлини на терапію та уникнення потенційних підводних каменів; отримали знання про клінічні випробування та методологію випробувань.

 

Візуалізація в спорті - головна тема Міжнародного дня радіології 2019

Інтерв'ю лікаря-радіолога «М24» Європейській асоціації радіології (ESR) 

Спорт відіграє важливу роль в житті людини, і радіологи обов’язково мають враховувати цей факт. У «М24» майже 40% досліджень – ортопедичні. Більшість з них пов’язана зі спортивними травмами, серед яких найпоширенішими є футбольні.  Спостерігаються і хронічні захворювання, пов’язані зі спортом, особливо, якщо пацієнт затягує з візитом до лікаря.  Особливу увагу фахівці «М24» приділяють травмам дітей та підлітків, оскільки кількість таких травм щороку зростає.

 

Злагоджена робота рентгенолога з клініцистом чи хірургом позитивно впливає на процес лікування. Рентгенологи досить часто, спостерігаючи за операціями, пояснюють колегам результати зображень.

 

Вивчення анатомії мускулатури, її пошкоджень та травматичних обставин допомагає передбачати результативність роботи спортсменів і тим самим знайти спосіб її підвищення.

 

Команда «М24» не стоїть осторонь спортивного життя людей. Це допомагає краще розуміти наших пацієнтів, їх інтереси і потреби.

Повний текст інтерв’ю за посиланням  https://www.internationaldayofradiology.com/expert-interviews/natalia-nehria/

 

Відкрито запис пацієнтів на комп’ютерну томографію - КТ-дослідження!

Вже традиційно для М24: нове, сертифіковане, сучасне та потужне обладнання КТ та МРТ!

Команда М24 вдячна Маріо Таха за співпрацю під час аплікації нового КТ-томографу Somatom go. Up. Придбати та встановити КТ-томограф – це ще не повний комплекс заходів для точної діагностики. Є необхідність фінішного налагоджування: формування комплексів протоколів КТ-досліджень та корекції, пов’язаних зі швидкістю та якістю отримання зображень.

 

Європейський конгрес радіологів (ECR) 2019-2020

Європейський конгрес радіологів (ECR) - щорічні збори Європейського товариства радіології (ESR). Це орієнтований на тренд, динамічний і орієнтований на обслуговування конгрес, відомий як одна з найбільш інноваційних зустрічей в науковому співтоваристві, вбудована в унікальну і надихаючу атмосферу. Європейський конгрес радіології представляє медичну спеціальність радіології по всій Європі і Середземномор'ї. Наступний ECR конгрес відбуватиметься 11-15 березня 2020 року у Відні, Австрія.

 

Спеціалісти М24 стали частинкою цієї великої події. Постерні публікації радіолога М24 Літинської Юлії Миколаївни вже прийняті до участі у найбільшому радіологічному форумі Європи:
     1. “MR imaging findings of subchondral bone pathology of the knee. Pictorial review.” (“МРТ-ознаки субхондральної кісткової патології колінного суглоба. Ілюстрований огляд.”)
     2. “Our experience of MRI in visualization of bones traumatic injuries in joint location in young athletes” (”Наш досвід МРТ-візуалізації травматичного пошкодження кісток суглобової локалізації у дітей спортсменів”)

 

Нагадаємо, що команда М24 брала участь у найбільшому радіологічному форумі Європи у 2019 році. Наші напрацювання, як і роботи українських колег, зацікавили наукову спільноту.
Фахівцями М24 на конгресі були представлені постерні публікації з нейрорадіології та ортопедії:
     1. “MRI in diagnosis of peripheral nerve schwannomas in different regions. ECR 2019”. N.Khivrych, N. Nehria, I. Nikiforova , Y Storozhuk, A.Skorokhoda («МР-діагностика шваном периферичних нервів різних областей», Хіврич Н., Негря Н., Нікіфорова І., Сторожук Ю., Скорохода А.)
     2. “Hypertrophic olivary degeneration as additional finding in patients with certain pathological conditions in brain stem and cerebellum. ECR 2019”. А. Skorokhoda, N.Nehria, Y. Storozhuk, I. Nikiforova. («Гіпертрофічна дегенерація олив, як додаткова знахідка у пацієнтів при певних патологічних станах у стовбурі мозку та мозочку». Скорохода А., Негря Н., Нікіфорова І., Хіврич Н., Сторожук Ю.)

МРТ та КТ на Почайній (Петрівка)

просп. Степана Бандери (Московський просп.), 17/1

МРТ на Cолом’янці

вул. Авіаконструктора Антонова, 13

Телефон

+38 044 392-33-93

© 2019 ТОВ «МНТ»

Умови користування